Activision komt in actie om de slachtoffers van de branden in Los Angeles te steunen met een donatie van een miljoen dollar en de lancering van een speciaal in-game pack. 100% van de opbrengst van het LA Fire Relief Pack gaat naar de Los Angeles Fire Department Foundation (LAFD) en Direct Relief.
Het LA Fire Relief Pack is verkrijgbaar op alle platforms en biedt Call of Duty: Black Ops 6- en Call of Duty: Warzone-spelers exclusieve content waarmee ze kunnen bijdragen aan de hulpverlening.
“Deze donaties van Activision zijn bedoeld om de aanhoudende hulpverlening te ondersteunen, terwijl de Call of Duty-community de kans krijgt om betrokken te raken en de getroffenen in en rond Los Angeles te helpen,” aldus een woordvoerder van Activision.
Ga voor meer informatie over het LA Fire Relief Pack en de gesteunde goede doelen naar: https: //x.com/CallofDuty/status/1880679350359523755
Weergaven: 0